Kde jsem: Katalog > Chovatelské potřeby > Kočky > Dvířka pro kočky >

Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks

Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks

Cena:

41 Kč

Koupit za 41 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks: Papírová souprava FEDOG obsahuje 25 kusů páskovaných papírových sáčků. Je velice šetrná k přírodě, oproti běžně používaným mikrotenovým sáčkům je papírový sáček lehce odbouratelný ve volné přírodě. Sáček s exkrementy lze kompostovat, možná likvidace je i spalováním nebo skladováním. Sáčky Vám napomůžou k dodržení všech hygienických a estetických pravidel, která jsou zvláště ve velkých městech potřeba respektovat. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks - popis

nahoru

Papírová souprava FEDOG obsahuje 25 kusů páskovaných papírových sáčků. Je velice šetrná k přírodě, oproti běžně používaným mikrotenovým sáčkům je papírový sáček lehce odbouratelný ve volné přírodě. Sáček s exkrementy lze kompostovat, možná likvidace je i spalováním nebo skladováním. Sáčky Vám napomůžou k dodržení všech hygienických a estetických pravidel, která jsou zvláště ve velkých městech potřeba respektovat.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Odpočívadla a škrabadla nebo Toalety pro kočky, Kočkolity, Pelíšky pro kočky.

Nejlevnější Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks akční ceny - Levné Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks stojí 41 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dvířka pro kočky.

Fedog Sáčky na psí exkrementy papírové, páskované 25ks najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;